GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Mat-/kaffeservis 17187131
nr 1718 7131
Inkeri Leivo
(1944-2010), Finland
Mat-/kaffeservis, 29 delar, Arctica, Arabia
Kondition: bruksslitage, nagg
Inkeri Leivo, finländsk formgivare född 1944, död 2010.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 18:38:32
300 kr
350 kr
Arabia